Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: “Maske, Mesafe Ve Hijyen Kurallarına Uyalım” “Hedefimiz Mavi, Hep Birlikte Başaracağız”

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Hedefimiz Mavi, Hep Birlikte Başaracağız” dedi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Kontrollü Normalleşme Süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Maske, mesafe ve hijyen kurallarına hep birlikte uymanın son derece önemli olduğunu bir kez daha hatırlatan Başkan Fatih Tosyalı, şöyle konuştu:
“Sevgili İskenderunlu Hemşerilerim, bilindiği üzere 3 Mart itibari ile ilimizin de içinde bulunduğu sarı kategorideki il ve ilçelerde Kontrollü normalleşme süreci başlamıştır.
Esnafımızın işyerlerini tam kapasiteyle çalıştırabilmesi, çocuklarımızın okuluna, yüz yüze eğitime kavuşması, Sosyal tesislerin, spor tesislerinin açık tutulması hepimizin bu kurallara tam olarak riayet etmesi ve uyum konusunda mutlak disipline bağlıdır.
Gelin hep birlikte belirlenen kurallara tam olarak uyalım, vatandaşlık sorumluluğu gereği uymayanları uyaralım, elbirliğiyle mümkün olan en hızlı zamanda mavi kategoriye şehrimizi taşıyalım.
Bugünden itibaren kuralların eksiksiz uygulanması konusunda Kaymakamlığımız, Belediyemiz ve diğer Kamu Kurum ve kuruluşları yoğun denetimlerini sürdürecektir. Tüm hemşerilerime sağlıklı, huzurlu, bereketli günler dilerim.”

2

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.