15 YILLIK ŞEKER HASTASI, AMELİYATLA SAĞLIĞINA KAVUŞTU

15 yıldan bu yana şeker hastalığı ile mücadele eden Muhsin Lif, İskenderun Palmiye Hastanesi Obezite ve Diyabet Cerrahisi Uzmanı Genel Cerrah Op. Dr. Cavit Göktaş’ın gerçekleştirdiği diyabet cerrahisiyle, şeker hastalığından kurtuldu.

İnsülin ilaçlarına rağmen şekeri düşmeyen ve tek böbrekle yaşayan Muhsin Lif’in diyabet cerrahisinin ardından birçok hastalığa veda ettiğini belirten Op. Dr. Cavit Göktaş, “15 yıldan bu yana insülin ilaçları kullanan ve diyabetle mücadele eden hastamız, ameliyat sonrası insülin ilaçlarını bıraktı ve şeker hastalığından kurtuldu. Tamamen kapalı yöntemle gerçekleştirdiğimiz ameliyatın ardından Muhsin Bey, gut hastalığına veda etti ve yüksek olan tansiyonu normalleşti. Kendisine sağlıklı bir ömür diliyoruz” şeklinde konuştu.

“Şekerle beraber, tansiyon ve gut hastalığımdan kurtuldum”

Şeker hastalığından kurtulan Muhsin Lif ise, Op. Dr. Cavit Göktaş ve ekibine teşekkür ederek, “Başarılı geçen bir ameliyat sonrasında, kısa sürede şeker ilaçlarımı kestim, tansiyonum normale döndü. Gut hastalığım vardı,  kontrol altına alındı. Kısa sürede ameliyatın faydasını görmeye başladım. 15 yıldan bu yana yaşadığım sağlık sorunları sona erdi. Cavit Hocam ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

CAVIT HOCAMM

Önceki İçerikHatay Büyükşehir Belediyespor Diyarbakır’dan Mutlu Dönüyor
Sonraki İçerik260 bin personelle denetim yapılacak
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.