Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Patates Dağıtımlarımız Devam Ediyor

İskenderun Belediyesi, bir yandan tarım üreticisini desteklerken, ürünü ise ihtiyaç sahibi vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor.
İskenderun Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Sosyal Yardımlaşma Birimi ekipleri kent genelinde farklı noktalarda, kayıtlı bulunan ihtiyaç sahibi ailelere patates dağıtımı gerçekleştirmeye devam ediyor.

Devam eden yardımlar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Belediye olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın her daim yanındayız. Belediye olarak hem üreticiye hem de ihtiyaç sahibine destek olmak amacıyla tarım kooperatifinden aldığımız patatesleri , ekonomik zorluk yaşayan ailelere dağıtmaya devam ediyoruz” dedi.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Bilindiği üzere değerli hemşerilerimize maske, kolonya, akülü tekerlekli sandalye ,gıda kolisi, hijyen seti ve buna benzer desteklerde bulunmuştuk. Bu desteklerimiz artarak devam edecek. Üretici ile halk arasında köprü olacak çalışmalara devam edeceğiz. Halkımızın her daim yanındayız. Sosyal Belediyelik anlayışı ile hareket ediyoruz” şeklinde konuştu.

1 3

3 4

5 2

7 2

10

Önceki İçerikKumarhaneye 80 bin Lira Ceza Kesildi
Sonraki İçerikBaşkan Fatih Tosyalı: Camii Ve İbadethanelerimizin Temizlik İşlemleri Devam Ediyor
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.