HBB İTFAİYESİ BICIRIK’I AİLESİNE KAVUŞTURDU

Hatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, Arsuz’un Karaağaç Mahallesi’ndeki bir ağaçta mahsur kalan kediyi hızlı ve başarılı müdahalesiyle kurtardı.
“Bıcırık” adındaki kedinin sahibi Aynur Nuraydın tarafından yapılan yardım çağrısına sessiz kalmayan İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ve HBB Genel Sekreter Yardımcısı Taygun Cantürk, HBB itfaiye ekiplerinin olay yerine hızlıca ulaşmasını sağladı.
GENEL SEKRETER YARDIMCISI CANTÜRK MAHSUR KALAN KEDİYİ KURTARDI
Gelen ihbar sonrası Büyükşehir itfaiye erleri ile birlikte olay yerine ivedilikle intikal eden Cantürk, ağacın tepesinde mahsur kalan sevimli kedi Bıcırık’ı uzun uğraşlar sonucunda kurtararak Nuraydın ailesine teslim etti.
“KEDİMİZİN KURTARILMASI CİDDİ BİR HASSASİYET ÖRNEĞİ”
İtfaiye ekiplerinin yapmış olduğu kurtarma operasyonu sonrasında düşüncelerini aktaran Aynur Nuraydın, “Telefon görüşmeleri sonrasında HBB ekiplerinin hızlı müdahalesi ile kedimiz Bıcırık’a kavuştuk. Kedimizin kurtarılması ciddi bir hassasiyet örneği. Çok mutluyuz. Bıcırık’ın kurtarılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
HBB ekiplerinin mahallelerinde yaşayan hayvanlar için her zaman mama yardımında da bulunduğunu sözlerine ekleyen Nuraydın’ın yaşadığı mutluluk gözlerinden okunuyordu.
CANTÜRK, “SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIYLA HALKIMIZIN YANINDAYIZ”
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden tarafından gelen telefon sonrasında HBB itfaiyesi ile birlikte olay yerine giden Taygun Cantürk, Aynur Hanım ile irtibata geçerek hızlı bir şekilde olay yerine intikal ettiklerini ve uzun uğraşlar sonucu kediyi sahibine kavuşturduklarını ifade etti.
Cantürk, hedeflerinin sosyal belediyecilik anlayışıyla halkın mutluluğunu ön planda tutmak olduğunu belirtti ve anlayışlı yaklaşımından ötürü İskenderun Kaymakamı Yönden’e teşekkürlerini iletti.

YAVRU KEDI BICIRIK ICIN KAYMAKAM VE GENEL SEKRETER YARDIMCISI SEFERBER OLDU 1

YAVRU KEDI BICIRIK ICIN KAYMAKAM VE GENEL SEKRETER YARDIMCISI SEFERBER OLDU 3

YAVRU KEDI BICIRIK ICIN KAYMAKAM VE GENEL SEKRETER YARDIMCISI SEFERBER OLDU 4

YAVRU KEDI BICIRIK ICIN KAYMAKAM VE GENEL SEKRETER YARDIMCISI SEFERBER OLDU 5

YAVRU KEDI BICIRIK ICIN KAYMAKAM VE GENEL SEKRETER YARDIMCISI SEFERBER OLDU 6

Önceki İçerikİskenderun’da Kaçak İçki, Kaçak Telefon , Esrar ve Extacy Operasyonu
Sonraki İçerikLÖSEV Adana Temsilcilerinden İTSO’ya Nezaket Ziyareti
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.