Başkan Fatih Tosyalı: Balıkçı Barınağını Daha Modern Hale Getireceğiz

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ,AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ve AK Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven ile birlikte İskenderun Balıkçı Barınağına ziyarette bulundu.

GÖRÜŞ,ÖNERİ VE DÜŞÜNCELERİ DİNLEDİK

Balıkçı barınağında su ürünleri kooperatifleri yöneticileri ve balıkçı esnafı ile bir araya geldiklerini belirten Başkan Fatih Tosyalı, “Çok değerli balıkçı esnafımızla sohbet ederek barınak bölgesinde yapılması planlanan yenileme ve düzenleme çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Balıkçı barınağının daha güzel daha modern bir hale gelmesini arzu ediyoruz. Bu konuda balıkçı esnafımızın görüş, öneri ve düşüncelerini dinledik” dedi.

BALIKÇI ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

Belediye olarak imkanlar ölçüsünde esnaflara destek olmaya devam edeceklerinin altını çizen Başkan Fatih Tosyalı, “Balıkçı esnafımızın her daim yanındayız. Tüm balıkçı kardeşlerimize hayırlı bereketli kazançlar diliyorum. Yapılması planlanan yenileme çalışmalarının ardından esnafımız burada daha hijyenik daha sosyal bir ortamda hizmet vereceğine inanıyorum. Belediye olarak İskenderun için ,vatandaşlarımız için, esnaflarımız için, halkımız için çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Ziyaretlerinden dolayı memnunluk duyduğunu ifade eden balıkçı esnafı da kendilerine gösterdiği yakın ilgiden dolayı Başkan Tosyalı’ya teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

22222 1

Önceki İçerikMeteoroloji Hatay’ı Sarı Kod İle Uyardı
Sonraki İçerikHbb Meclisi Toplandı