İskenderun’da Kaldırım Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kaldırım yenileme çalışmaları devam ediyor.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Millet parkı karşında devam eden kaldırım yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

Yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Sokağa çıkma kısıtlamasında çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu çerçevede kentimizde farklı noktalarda devam eden kaldırım yenileme çalışmalarını yerinde inceledik. Hizmete devam. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz yol ve kaldırım bakım-onarım-yenileme çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor” dedi.

Farklı mahallelerde de çeşitli nedenlerle deforme olan kaldırımlarda çok daha sağlam ve modern kaldırımlar yaptıklarını ifade eden Başkan Fatih Tosyalı, “Vatandaşlarımızın ulaşımlarını emniyetli bir şekilde yapabilmeleri sağlamak için engelli standartlarına uygun olarak kaldırım çalışmalarımıza devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana yol-kaldırım çalışmalarına önem verdik. Kaynaklarımızı etkin ve verimli şekilde kullanarak daha yaşanabilir bir İskenderun için çalışıyoruz .Her şey halkımız için” diye konuştu.

İskenderun’da Kaldırım Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor İskenderun’da Kaldırım Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor

Önceki İçerikYunus Timlerinden Captagon Uyuşturucu Operasyonu
Sonraki İçerikAskerlik sevk tarihleri ertelendi
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.