Y.Hatay Gazeteciler Cemiyeti Gelişim Ve Palmiye Hastanesi İle Protokol İmzaladı

İskenderun Gelişim Hastanesi ve İskenderun Palmiye Hastanesi ile Hatay Gazeteciler Cemiyeti arasında ‘’Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi ‘’imzalandı.
İmzalanan sağlık hizmeti sözleşmesi ile üye olan gazeteciler ve birinci derecedeki yakınları; muayene, tahlil ve tetkiklerden indirimli faydalanacak.

Medya sektöründe çalışanlara ve ailelerine hizmet vermekten mutluluk duyacaklarını ifade eden Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Serap Ünlü,
Sağlık alanında farkındalığı arttırmaya devam edeceklerini belirterek, protokolün her iki kurum için de hayırlı olmasını diledi.

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Temizyürek ve İskenderun Temsilcisi Sabriye Sönmez ise, sağlık hizmetinin özellikle bu süreçte önemli bir ihtiyaç olduğunu ifade ederek, protokolle birlikte üyelerinin ve ailelerinin daha kaliteli sağlık hizmeti almasını amaçladıklarını belirterek hayırlı uğurlu olsun dediler.

Y.Hatay Gazeteciler Cemiyeti Gelişim Ve Palmiye Hastanesi İle Protokol İmzaladı Y.Hatay Gazeteciler Cemiyeti Gelişim Ve Palmiye Hastanesi İle Protokol İmzaladı Y.Hatay Gazeteciler Cemiyeti Gelişim Ve Palmiye Hastanesi İle Protokol İmzaladı

Önceki İçerik5.4 Şiddetindeki Deprem Hatay’da da Hissedildi
Sonraki İçerikHatay Halkı Vicdanlı Ve Yardım Sever’dir
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.