İskenderun Belediyesinden İbadethanelerin Girişlerine Dezenfektan Ünitesi

İskenderun Belediyesi, önlemler kapsamında camilerin ve ibadethanelerin girişlerine el dezenfektan üniteleri yerleştirdi.

Yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Hemşerilerimizin ibadetlerini sağlıkla yerine getirmelerini oldukça önemsiyoruz. Koronavirüs ile mücadele kapsamında Belediyemiz tarafından kentimizde bulunan cami, kilise ve cemevlerine ekiplerimiz tarafından dezenfektan ünitesi dağıtımı gerçekleştirildi. Tedbirlere uyarak bu zorlu süreci hep birlikte atlatacağız” dedi.

Başkan Fatih Tosyalı, “Düzenli olarak denetimlerimiz ve ilçe genelinde dezenfekte çalışmaları aralıksız sürüyor. İlçemizin genelinde virüse yönelik tedbirleri kesintisiz uyguluyoruz. Hemşerilerimizin ibadetlerini sağlıkla yerine getirmelerini oldukça önemsiyoruz. Yaşadığımız bu zorlu süreci vatandaş olarak tedbirlere uyarak geçirmemiz şart. Maske, mesafe ve temizliğe özen göstererek vaka sayısının azalmasını sağlamak bizim elimizde. Tedbirlere uyarak bu zorlu süreci sağlıkla atlatabiliriz “diye konuştu.

İskenderun Belediyesinden İbadethanelerin Girişlerine Dezenfektan Ünitesi İskenderun Belediyesinden İbadethanelerin Girişlerine Dezenfektan Ünitesi İskenderun Belediyesinden İbadethanelerin Girişlerine Dezenfektan Ünitesi

Önceki İçerikVefat Sayıları Açıklanandan 2-3 Kat Fazla
Sonraki İçerik5.4 Şiddetindeki Deprem Hatay’da da Hissedildi