Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş’ın Hatay’a Gönderdıği 32 Bin Fidan Toprakla Buluştu

0
12
BASKAN YAVASIN HATAYA GONDERDIGI 32 BIN FIDAN TOPRAKLA BULUSTU 3
BASKAN YAVASIN HATAYA GONDERDIGI 32 BIN FIDAN TOPRAKLA BULUSTU 3

Ankara Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz aylarda Hatay’ın farklı noktalarında çıkan yangınlar nedeniyle tahrip olan çok sayıdaki ormanlık alanı tekrar yeşillendirmek amacıyla fidan bağışında bulundu.
Yangının yaralarını sarmak ve Hatay’a destek olmak amacıyla Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş ve personellerinin yolladığı 32 bin fıstık çamı fidanı Kırıkhan Bahçelievler Mahallesi’nde toprakla buluşturuldu.
Hatay Büyükşehir Belediyesi ile Orman İşletme Müdürlüğü ekiplerinin birlikte gerçekleştirdiği fidan dikimine Kırıkhan Kaymakamı Mahmuthan Arslan da katıldı.
Hedeflerinin bir yıllık süre zarfında 1 milyon fidanı toprakla buluşturmak olduğunu belirten Hatay Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, Hatay’a umut ve nefes olacak fidanları gönderen Mansur Yavaş ve ABB personellerine teşekkür etti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş’ın Hatay’a Gönderdıği 32 Bin Fidan Toprakla Buluştu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş’ın Hatay’a Gönderdıği 32 Bin Fidan Toprakla Buluştu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş’ın Hatay’a Gönderdıği 32 Bin Fidan Toprakla Buluştu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş’ın Hatay’a Gönderdıği 32 Bin Fidan Toprakla Buluştu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

fourteen + seventeen =