Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 82. yıldönümünde rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz

İskenderun , Cumhuriyetimizin kurucusu Milli Mücadelenin eşsiz kahramanı ve Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 82nci sene-i devriyesi münasebetiyle tertip edilen Çelenk Sunma Törenine katıldı.

10 Kasım 2020 günü Saat: 09.00’da Atatürk Anıtında icra edilen tören esnasında; İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Alparslan Kılınç ve Belediye Başkanı Fatih Tosyalı tarafından Ata’mızın manevi huzuruna çelenk sunulması akabinde Cumhuriyetimizin kurucusu ve Milli Mücadelemizin Büyük Önderi Mustafa Kemal Atatürk’ün aziz hatırasına binaen (2) dk. saygı duruşunda bulunularak, ardından hep birlikte İstiklal Marşımız okundu.

Atatürk Haftası dolayısıyla gerçekleşen resim ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilerimize; protokol üyelerimiz tarafından ödülleri verilerek, tebrik edildi.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 82. yıldönümünde rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 82. yıldönümünde rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 82. yıldönümünde rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 82. yıldönümünde rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 82. yıldönümünde rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 82. yıldönümünde rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.