Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Araç Kortejine Tüm Halkımız Davetlidir

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 97.yıldönümü kutlama etkinleri çerçevesinde araç korteji düzenleneceğini belirtti.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını gururla ve coşkuyla kutladıklarını belirtti.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeni ile bir takım etkinlikler düzenlediklerini belirten Başkan Fatih Tosyalı, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde araç korteji düzenliyoruz. Başlangıç noktamız ise saat 17.00’de Atatürk Anıt Alanı önünden ” dedi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Ayrıca 5 Temmuz kültür, sanat ve turizm festivali kapsamında Belediyemizin Kent Orkestrası Gezici Aracımız ile hareket halinde belirlenen güzergâhlarda mini konserler verecektir. Bu coşkuya hep birlikte balkonlarımızdan Türk Bayraklarımızla eşlik edelim. 5 Temmuz Kurtuluş Bayramımızın coşkusunu hep birlikte yaşayalım” dedi.
Başkan Tosyalı, Araç Konvoyunun belirli bir güzergâh üzerinden hareket edeceğini belirterek, cadde üzerinde ikamet vatandaşların ise balkonlardan bayraklarla bayram coşkusuna ortak olmalarını istedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Araç Kortejine Tüm Halkımız Davetlidir Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Araç Kortejine Tüm Halkımız Davetlidir

Önceki İçerikGEÇMİŞ OLSUN SELMA YILMAZ!
Sonraki İçerikHatay Valiliği Samandağ’da Çıkan Yankınla İlgili Açıklama Yayınladı
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.