ARAÇLAR ARIZALANIYOR, KAZALAR EKSİK OLMUYOR HASTALAR MAĞDUR OLUYOR

KOZAKLI KÖY HALKININ YOL ÇİLESİ BİTMİYOR.

ARAÇLAR ARIZALANIYOR, KAZALAR EKSİK OLMUYOR HASTALAR MAĞDUR OLUYOR

KOZAKLI YOLU ÇİLE DOLU…

 

Hatay’ın Arsuz ilçesine bağlı Kozaklı (köy) Mahallesi yolları vatandaşları mağdur ediyor.

İskenderun Merkeze 10 km. mesafede olan Nergizlik ve Karahüseyinli köylerinden sonra ulaşılabilen  Kozakla mahallesi ve her üç mahallenin de yollarının bozuk olması gerek araç sürücülerine gerekse hasta vatandaşlara zor anlar yaşatıyor. Kışın yağmur çamur, yazın toz toprak ve taşlık olması ise Kozaklı halkını çileden çıkartıyor. Diğer Köy yollarının Hatay Büyükşehir ve Arsuz Belediyesi yetkililerince koordineli olarak yapıldığına dikkat çeken  Kozaklı Mahallesi sakinleri  5 km.ye yakın yollarımız çok bozuk, araçlarımızın alt takımları sürekli bozuluyor. Gece ve gündüz bu yolu kullanan köy halkımız ve hastaneye gitmek zorunda kalan vatandaşlarımız da oldukça mağdur oluyorlar. Arsuz Belediye Başkanımız  Sayın Asaf Güven ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Lütfü  Savaş’dan yolumuzun yapılması için yardım bekliyoruz” diyerek seslerini duyurmaya çalıştılar.

ARAÇLAR ARIZALANIYOR, KAZALAR EKSİK OLMUYOR HASTALAR MAĞDUR OLUYOR ARAÇLAR ARIZALANIYOR, KAZALAR EKSİK OLMUYOR HASTALAR MAĞDUR OLUYOR ARAÇLAR ARIZALANIYOR, KAZALAR EKSİK OLMUYOR HASTALAR MAĞDUR OLUYOR

Önceki İçerikİTSO Yönetiminden Arsuz Emniyet Müdürü Kalkan’a Hayırlı Olsun Ziyareti
Sonraki İçerikHER DÖRT KADINDAN BİRİNDE GÖRÜLÜYOR!
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.