Başkan Tosyalı: Ziraat Bahçesini İskenderun’a yakışır yeni bir yaşam alanı yapacağız

0
22
8
8

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” İskenderun’a yakışır yeni bir yaşam alanı yapacağız” dedi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti Hatay Milletvekilimiz Abdulkadir Özel ve AK Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven ile birlikte “Ziraat Bahçesi” olarak bilenen arazide incelemelerde bulundu.

Kent insanının sosyal, kültürel alanda birçok ihtiyacına cevap verecek olan “ZİRAAT PARK” projesine büyük önem verdiklerini belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Vekilimiz ile birlikte “Ziraat Park” projemizin yerinde incelemelerde bulunduk.
Yapılması planlanan “Ziraat Park” projemiz hakkında bilgiler paylaşarak karşılıklı görüş alışverişi gerçekleştirdik. Kıymetli hemşerilerimize hizmet noktasında istişarelerimizi sürdüreceğiz ” dedi.

“Ziraat Park “projesinin tüm bölgeye hitap edeceğini belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Belediye olarak kıymetli hemşerilerimize en iyi hizmeti vermenin gayretindeyiz. Vekilimizde sağ olsun her zaman bizlere destek oluyor. Bu alan İskenderun halkının nefes alacağı yeni bir yaşam alanına dönüşecek. Projemiz şimdiden hayırlı uğurlu olsun. İskenderun’a Değer” şeklinde konuştu.

Başkan Tosyalı: Ziraat Bahçesini İskenderun’a yakışır yeni bir yaşam alanı yapacağız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eight − one =