Koronavirüs Salgınıyla Mücadelede ‘Ozon Tedavisi’

İskenderun Palmiye Hastanesi Medikal Estetik ve Tamamlayıcı Tıp Uzmanı Başhekim Dr. Ömer Suha Caymaz, medikal ozon tedavisinin, vücuttaki hücreleri yenilediğini ve virüs salgınlarına karşı direnci arttırdığını vurguladı.
Ozon tedavisinin kişinin yaşam kalitesini yükselttiğini ifade eden Dr. Ömer Suha Caymaz, “Kan yolu ile ve yüksek basınçta oksijen vererek uygulanan ozon tedavisi sonrasında bağışıklık sistemi güçlenen bireyler, hastalıklara karşı daha dirençli hale gelmektedir. Yenilikçi bir tedavi yöntemi olan ozon tedavisi ile kişinin bağışıklık sistemini güçlendiriyor, hastalığa yakalanma riskini azaltıyoruz” dedi.
Ozon tedavisi hangi hastalıklara uygulanır?
Ozon tedavisinin uygulama alanlarıyla ilgili bilgiler veren Dr. Ömer Suha Caymaz, “Ozon tedavisi; antiaging yaşlanma sürecinin uzamasında, detoks ve estetik uygulamalarında, enfeksiyon hastalıklarından korunmada, estetik uygulamalarında, uyku düzensizliğinde, depresyon tedavisinde, fibromiyalji ve tüm ağrılı hastalıklarda, alerjilerde, dolaşım bozukluklarında, kanser tedavilerinde; hem yan etkiler için, hem tedaviye destek amacıyla, nörolojik hastalıklarda, şeker hastalığında ve diyabetik ayaklarda, romatizmal kas ve eklem hastalıklarında, kadın hastalıklarında, göz hastalıklarında, cilt hastalıklarında, karaciğer, bağırsak, böbrek hastalıklarında, kalp hastalıklarında, tüm kronik hastalıklarda, ozon tedavisinden yararlanmak mümkündür” açıklamasında bulundu.

Önceki İçerik10 adet halı saha ve 5 adet basketbol sahasının yapım işleri başladı
Sonraki İçerikSanatçı Yunus Bülbül’den Başkan Tosyalı’ya Sürpriz Beste