İsdemir TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi aldı

0
14
sdemir Genel
sdemir Genel

OYAK Maden Metalürji Grubu şirketlerinden Erdemir ve Ersem Manisa tesislerinden sonra İskenderun Demir ve Çelik A.Ş. (İsdemir) de ‘TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’ almaya hak kazandı.

OYAK Maden Metalürji Grubu şirketlerinde pandemi sürecinin başından itibaren uygulamaya alınan önlemler etkin bir şekilde sürdürülüyor. Covid-19 pandemisinin Türkiye’de görülmeye başladığı ilk günden itibaren tesislerinde hayata geçirdiği önlemler, çalışanları için her alanda aldığı üst düzey hijyen tedbirleri ve tüm paydaşlarının sağlığını gözeten uygulamalarıyla İsdemir, ‘TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’ aldı.

Ülkemizin yassı ve uzun çeliği aynı anda üreten tek entegre tesisi olan İsdemir, aldığı bu belge ile pandemiyle mücadelede TSE’nin hazırladığı ‘COVID-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu’nda belirtilen tüm şartları sağladığını belgelemiş oldu.

Grup şirketlerinden Erdemir Çelik Servis Merkezi’nin (Ersem) dört tesisinden biri olan Ersem Manisa ve Erdemir de ulusal ve uluslararası standartların rehberliğinde faaliyetlerini sürdürerek aynı belgeyi almaya hak kazanmıştı.

İsdemir TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi aldı İsdemir TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi aldı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 − 9 =