Asfalt Çalışmaları Pirireis Ve Cumhuriyet Mahallesinde Devam Ediyor

İskenderun Belediyesi’nin İskenderun’u daha yaşanabilir bir hale getirmek amacıyla sürdürdüğü çalışmalar tüm ilçe genelinde devam ediyor
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Cumhuriyet ve Pirireis Mahallesi muhtarlarımız ile birlikte devam eden yol ve asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.
Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Cumhuriyet ve Pirireis Mahallesi muhtarlarımız ile birlikte bölgede sıcak asfalt kaplaması yapılan yollarda incelemelerde bulunduk.Ana caddelerde ve ara sokaklarda yapılan asfalt çalışmalarından dolayı teşekkürlerini ileten Muhtarlarımıza her zaman kıymetli hemşerilerimizin hizmetinde olduğumuzu belirttik.”dedi.
Başkan Tosyalı,” İskenderun’da ulaşım ve yol çalışmalarına büyük önem veriyoruz.İlçelerimizdeki yolların yapılmasını önemsiyoruz. Kentin bölgelerinde yol çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Tüm bu çalışmaları yaparken muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın görüşlerini alıyoruz. İhtiyaç olan tüm bölgelerde asfalt çalışmalarımız aralıksız devam edecek” diye konuştu.

Asfalt Çalışmaları Pirireis Ve Cumhuriyet Mahallesinde Devam Ediyor Asfalt Çalışmaları Pirireis Ve Cumhuriyet Mahallesinde Devam Ediyor

Önceki İçerikAçık Öğretim Sınavının Yapılacağı Yerler Açıklandı
Sonraki İçerikMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan önemli açıklamalar