İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Yollar Asfalt Konforuyla Buluşmaya Devam Ediyor

1
21
9 1
9 1

Planlanan alanlarda asfalt dökümünü sürdüren Fen İşleri Müdürlüğünün çalışmalarını sık sık yerinde inceleyen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı,küçük sanayi sitesi esnafıyla bir araya gelerek belediyenin çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Ekiplerin özverili çalışması ile asfalt konforuna kavuşan yolların kullanıma açıldığını belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”İskenderun’muzda yollar daha güzel daha konforlu hale geliyor.Dumlupınar Mahallesi ve Küçük Sanayi Sitesi içerisinde tamamlanan sıcak asfalt çalışmalarını Muhtarımız Alaattin Karadal ile birlikte inceledik.Yapılmakta olan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunarak kıymetli esnaflarımız ile sohbet ettik.Çalışmalar titizlikle devam edecek “dedi.
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Yollar Asfalt Konforuyla Buluşmaya Devam Ediyor İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Yollar Asfalt Konforuyla Buluşmaya Devam Ediyor İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Yollar Asfalt Konforuyla Buluşmaya Devam Ediyor

1 YORUM

 1. Belediye Başkanımız sayım Fatih Tosyalı ve ekibini tebrik eder başarılarının büyük ve daimi olmasını dilerim!
  Sadece asfalt yapmak yetmez. Asfaltı kullanacak olan trafik katılımcıları yol çizgileri ile yönlendirilmeli ve trafik akışı en iyi şekilde sağlanmalıdır.
  İyi bir çizgilendirme ve ok işaretleri ile düz, sola ve sağa dönecek araçlar yönledirilebilir.
  Trafik lambası dibine araba park etmek zaten yasak ama ceza yazılmadığı için hala böyle yerlere park eden hassasiyetsiz kişiler var!
  İskenderun trafiği tamamen bir kaos ve oluşturduğu stresten dolayı insan ömrünü en az 3 yıl azaltıyor!
  İlgililere şiddetle duyurulur!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

seven − two =