İskenderun Kurban Satış Alanı Hazırlanıyor

0
33
kurban satış yerleri 3
kurban satış yerleri 3

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, petrol ofisi yanındaki boş arazinin kurban satış alanı olarak belirlendiğini belirtti.
İskenderun Belediyesi ekipleri kurban satış alanı olarak belirlenen alanda zemin düzenleme çalışması yapıyor.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Kurban bayramına az bir süre kaldı. Belediye olarak halkın rahatlıkla kurbanlıklarını alabilmelerini sağlamak amacı ile kurban satış alanını belirledik. Ekiplerimiz sahanın etrafını çevirecek. Satış alanında düzenleme çalışmaları yapılacak. Başlatılan çalışmaların bitiminden sonra vatandaşlar daha düzenli bir yerde kurban alımı yapabilecekler” dedi.

Bölgede olması muhtemel trafik yoğunluğu içinde tedbirlerin alınacağını ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde “Kurban Satış Alanı” olarak belirlenen Petrol Ofisinin yanındaki boş arazide vatandaşlarımızın rahatlıkla kurbanlıklarını alabilmelerini sağlamak amacı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekiplerimiz belirlenen arazide zemin düzenleme, yer çizgileri, aydınlatma, su giderleri ve diğer işlemleri gerçekleştiriyor. Amacımız vatandaşlarımızın rahat ve huzur içerisinde kurbanlık alışverişlerini sağlamaktır ” şeklinde konuştu.

İskenderun Kurban Satış Alanı Hazırlanıyor İskenderun Kurban Satış Alanı Hazırlanıyor İskenderun Kurban Satış Alanı Hazırlanıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 − 5 =