Kaptan Mehmet Paşa Cami Avlusuna Çelik Konstrüksiyon ile kapatıldı

0
20
CAMİ2
CAMİ2

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 İlin Valiliğine gönderilen “Koronavirüs Tedbirleri Kapsamında Cami ve Mescitlerde Cemaatle İbadet Edilmesi” konulu genelge gereğince İskenderun’da belirlenen Cemaatle Cuma Namazı kılınmaya başlandı.

İskenderun Şehir merkezinin en büyük Camilerinden biri olan Kaptan Mehmet Paşa Camisinin avlusunda Cuma günleri Cemaatle kılınan namazlarda vatandaşların aşırı güneşlerden ve olası yağmurlardan korunmaları amacıyla Cami avlusundaki gölgelik alan genişletildi.

İskenderunlu hayırsever İş insanlı tarafından yaptırılan Çelik Konstrüksiyonda son hazırlıklar yapılıyor.İskenderunlu vatandaşlar ise, Cami avlusuna yapılan Çelik Konstrüksiyon sayesinde daha rahat namaz kılabileceklerini belirterek, böylesi önemli hizmette bulunan hayırseverlerimizden Allah razı olsun” diyerek teşekkürlerini ilettiler.

Kaptan Mehmet Paşa Cami Avlusuna Çelik Konstrüksiyon ile kapatıldı Kaptan Mehmet Paşa Cami Avlusuna Çelik Konstrüksiyon ile kapatıldı Kaptan Mehmet Paşa Cami Avlusuna Çelik Konstrüksiyon ile kapatıldı Kaptan Mehmet Paşa Cami Avlusuna Çelik Konstrüksiyon ile kapatıldı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

three − 3 =