Büyükşehir Battı Çıktıda Boyama ve Çiçeklendirme Çalışması Yaptı

2
13
iskenderun
iskenderun

Hatay Büyükşehir Belediyesi ağaçlandırma çalışmaları devam ediyor.

HBB Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı, İskenderun İsmet İnönü–Tayfur Sökmen Birleştirilmiş Entegre Battı Çıktı güzergahında 1100 metre uzunluğundaki refüjde damla sulama şebekesi döşeyerek, toprak ikmali çalışması gerçekleştirdi. Ekiplerin gerçekleştirdiği şebeke döşeme ve toprak ikmali çalışmalarını ardından refüje, İskenderun kauçuğu ve zakkum dikimi gerçekleştirilecek. Kentin girişinde yer alan bu alanı ağaçlandırarak güzel bir görünüm elde edilecek.
HBB ekipleri, il genelinde ağaçlandırma çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

Büyükşehir Battı Çıktıda Boyama ve Çiçeklendirme Çalışması Yaptı

2 YORUMLAR

 1. Toprak, yağmur suyu ve ağaç köklerinin basıncı yandaki ince desteği patlatacak ve zamanla yıkıp devirecek! Bunu tahmin etmek için uzman olmaya gerek yok!

 2. Kızmamak elde değil!
  Önce yapılıyor ve sonra düşünülüyor! Çok amatörce, bilinçsiz bir çalışma ve gereksiz israf!
  Vatandaşların vergileri çarçur ediliyor!
  Fotoğrafa bakıyorum da yol ortasında konulan toprağın kenarlarına o kadar ince ve dayanıksız bir destek blok konulmuş ki, bunu tasarlayanın uzmanlığından ve iyi niyetinden şüphe ediyorum! Sanki, 1 yıldan fazla dayanmasın talimatıyla tasarlanmış ve yapılmış!
  Arkasında ne yatıyor bilmiyorum ama, her yıl yeni tamirat ve yeni ihale!
  Nedense ihaleleri çok seviyorlar bu kamu yöneticileri!

  Şehirdeki en büyük sorunlardan biri kaldırımların dayanıklı olmayıp kenarlarının hemen çökmesi! Çünkü sağlam yapılmıyor! Bunu yıllardır defalarca yazdım ve hala yazıyorum! Eşek bile kafasını aynı taşa 2 defa vurmazmış! Bizimkiler 2 değil ömürleri boyu aynı taşa vurmaya devam ediyorlar ve aynı hatayı (vurgunu) yapıyorlar!
  İnsaf! Allah korkusu yok mu sizde?
  Ben söyleyim: zerre kadar yok bence!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

nine + 8 =