Toki Konutlarında Anahtar Teslimleri Yapılacak

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,TOKİ konutlarında anahtar teslimlerinin kısa bir süre sonra yapılacağını belirtti.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,Düğünyurdu mevkiinde yapımı tamamlanan TOKİ konutlarında incelemelerde bulundu.
HAYIRLI UĞURLU OLSUN
TOKİ alanı içerisinde bulunan sosyal alanlar, parklar,okullar,iş merkezi, spor sahaları, cami, kütüphane ve daireler hakkında yüklenici firmadan bilgiler alan Başkan Fatih Tosyalı,”Kısa bir süre sonra konutların anahtar teslimatları yapılacak.Tüm konut sahibi olan vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun dileklerimizi iletiyorum.”dedi.
TOPLAM 1053 DAİRE
Konutların hak sahiplerine kısa bir süre sonra teslim edileceğini belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ” 1. etap TOKİ konutlarında sona gelindi. Son olarak TOKİ’ye bağlantı yollarıda belediyemiz tarafımız yapıldı.Toplam 32 blok ve 1053 daire yaklaşık 450 dönüm üzerine inşaa edilmiş durumda. Binalar 8 ve 9 kat şeklinde inşa edildi.3+1 olan bloklarda her katta ikişer daire,2+1 bloklarda her katta dörder daire bulunmaktadır.Anahtar teslim tarihi netleşince kamuoyu ile paylaşacağız.Hayırlı uğurlu olsun”şeklinde konuştu.

Toki Konutlarında Anahtar Teslimleri Yapılacak Toki Konutlarında Anahtar Teslimleri Yapılacak Toki Konutlarında Anahtar Teslimleri Yapılacak Toki Konutlarında Anahtar Teslimleri Yapılacak

Önceki İçerikDİKKAT!!! GÖZLERDEN DE BULAŞABİLİR!
Sonraki İçerikHaftasonu Sokağa Çıkış Yasağı Olanlar Açıklandı