İskenderun’da Cadde Ve Kaldırımları İlaçlı Su İle Yıkanıyor

0
18
24 1
24 1

Corona virüs tedbirleri kapsamında İskenderun Belediyesi tarafından her gün farklı bir bölgeki tüm kaldırımlar ve yollar ilaçlı suyla yıkanıyor.
İskenderun’da dezenfekte çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
İskenderun Belediyesi Temizlik işleri ekipleri her akşam ilçenin yoğun olarak kullanılan caddelerinde bulunan kaldırımları önce dezenfektan ile fırçaladı sonra ilaçlı suyla yıkadı.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Ekiplerimiz halkımızın sağlığı için caddeleri karış karış yıkıyor. Ekiplerimiz akşam saatlerinden başlayıp gece geç saatlere kadar yoğun bir mesai harcıyor. Koronavirüs ile mücadele kapsamında kent genelinde dezenfeksiyon çalışmalarımız aralıksız devam edecek” dedi.

Koronavirüs tedbirlerini her geçen gün arttırdıklarını belirten Başkan Tosyalı, halkın yoğun olarak kullandığı alanlarla, kamu kurum ve kuruluşlarında dezenfekte çalışmalarının titizlikle yürütüldüğünü ifade ederek bir yandan da mahallelerin dezenfekte edildiğini söyledi.

İskenderun’da Cadde Ve Kaldırımları İlaçlı Su İle Yıkanıyor İskenderun’da Cadde Ve Kaldırımları İlaçlı Su İle Yıkanıyor İskenderun’da Cadde Ve Kaldırımları İlaçlı Su İle Yıkanıyor İskenderun’da Cadde Ve Kaldırımları İlaçlı Su İle Yıkanıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 + twenty =