Çocuklara İzin Öncesi Parklar Dezenfekte Ediliyor

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 20 yaş altı gençler ve çocuklar normalleşme süreci ile birlikte belirli aralıklarla dışarı çıkabilecekler.

İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ,Başkan Fatih Tosyalı’nın talimatı ile bir süredir sokağa çıkmaları kısıtlanan 20 yaş altı gençler ve çocuklara hafta içi verilecek izin dolayısıyla şehirdeki tüm parklarda dezenfekte çalışmaları başlattı.

Parklarda dezenfeksiyon çalışmaları büyük bir titizlikle devam ettiğini belirten Başkan Fatih Tosyalı,”14 yaş ve altı çocukların 13 Mayıs Çarşamba günü; 15-20 yaş arasındaki gençlerin ise 15 Mayıs Cuma günü, 11.00-15.00 saatleri arasında dışarı çıkmalarına izin verilecek. Çocukların ve gençlerin parklarda ve yeşil alanlarda güzel vakit geçirmeleri için çalışmalara başlayan ekiplerimiz parklar ile içerisinde bulunan oyun gruplarını korona virüs salgınına karşı detaylı bir şekilde ilaçlayarak dezenfekte ediyor” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Salgın nedeniyle uzun süredir sokağa çıkmaları kısıtlanan gençlerimiz ve çocuklarımız hafta içi belirlenen gün ve saatlerde dışarı çıkacaklar.Çocuklarımızı ve gençlerimizi korona virüse karşı korumak amacıyla ekiplerimiz şimdiden parklarda çalışmalara başladı. Şehirdeki tüm parklar, ekiplerimiz tarafından büyük bir titizlikle dezenfekte ediliyor” şeklinde konuştu.

Çocuklara İzin Öncesi Parklar Dezenfekte Ediliyor Çocuklara İzin Öncesi Parklar Dezenfekte Ediliyor Çocuklara İzin Öncesi Parklar Dezenfekte Ediliyor

Önceki İçerikİskenderun, Antakya ve Dörtyol’da Elektrik Kesintisi Meydana Gelecek
Sonraki İçerikİskenderun’da Cadde Ve Kaldırımları İlaçlı Su İle Yıkanıyor