İskenderun Belediyesi Larva Mücadelesi Başlattı

0
20
5 3
5 3

İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünce haşere ve sineklerin larvalama noktalarına yoğun ilaçlama çalışması başlatıldı.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın talimatları ile Temizlik işleri müdürlüğü ekipleri durgun su birikintileri, dereler, kanallar, inşaat suları, fosseptikler, rögarlar, mazgallarda ve mahallelerde ilaçlama çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Ekiplerimiz halkımızın sağlığı için çalışıyor. İlaçlama çalışmalarımız 45 mahallemizde etkin bir şekilde gece gündüz demeden devam edecek. Halk sağlığını ilgilendiren konularda belediyemiz üzerine düşen her türlü vazifeyi büyük bir hassasiyetle yerine getiriyor. İskenderun Belediyesi halk sağlığı ve haşerelerle mücadele konusunda daha iyi hizmet verebilmek üzere, sivrisinek ve böceklere karşı 7/24 İskenderun’da hizmet verecek “dedi.

Başkan Fatih Tosyalı,” Belediyemiz, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentin farklı noktalarındaki mahalleler, yeşil alanlar, parklar, bodrum katları, çöp toplama alanları ve kanalizasyonlarda haşerelere karşı ilaçlama çalışmalarını tüm hızıyla sürdürecek. Deneyimli elemanlarla yürütülen ilaçlama çalışması, insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlarla gerçekleştirilecek “diye konuştu.

İskenderun Belediyesi Larva Mücadelesi Başlattı İskenderun Belediyesi Larva Mücadelesi Başlattı İskenderun Belediyesi Larva Mücadelesi Başlattı İskenderun Belediyesi Larva Mücadelesi Başlattı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

6 + eight =