Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Günlük 8 Bin Ücretsiz Maske Dağıtıyoruz

0
9
5 2
5 2

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ücretsiz maske dağıtımlarına aralıksız devam ettiklerini belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Maske Üretim Merkezimizde ekiplerimiz bir yandan maske üretimi yaparken diğer yandan ise kıymetli hemşerilerimize ücretsiz maske dağıtımını sürdürüyoruz ”dedi.

Maske üretim merkezinin çalışmaları hakkında bilgiler alan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Koronavirüs ile mücadele kapsamında vatandaşlarımıza ve kamu, kurum ve kuruluşlarımıza ücretsiz maske dağıtımlarımız aralıksız devam ediyor.
Günlük yaklaşık 8 bin maske üretimi gerçekleştirerek vatandaşlarımızım tüm taleplerini karşılıyoruz. Ücretsiz maske dağıtımlarımız aralıksız devam edecek. ”dedi.

Yapılan çalışmalardan memnun olduklarını belirten vatandaşlar ise halk sağlığının korunması amacıyla ilk günden itibaren korona virüs tedbirlerini titizlikle yürüten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve belediye çalışanlarına teşekkür ettiler.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Günlük 8 Bin Ücretsiz Maske Dağıtıyoruz Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Günlük 8 Bin Ücretsiz Maske Dağıtıyoruz Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Günlük 8 Bin Ücretsiz Maske Dağıtıyoruz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × 2 =