Battı Çıktı Revize Çalışmaları Sürüyor

0
26
battı çıktı 4
battı çıktı 4

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan ve İskenderun kent içi trafik sorununu çözmeyi amaçlayan battı-çıktı projesindeki revize çalışmaları devam ediyor.

Kırım ve kazı çalışmalarının iş güvenliği açısından çevreye zarar vermemesi amacıyla 6 Nisan Pazartesi günü alt geçitlerin Adana ve Antakya istikametine doğru ulaşıma kapatılan bölgede, Büyükşehir ekipleri çalışmalarını aralıksız sürüyor.

İskenderun şehir içi trafik sorununa çözüm noktasında büyük katkı sağlayacak olan ve transit geçiş yapan araçların yan yollar yerine, alt geçidini kullanmalarını hedefleyen projenin revize çalışmalarının en kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

Hatay Büyükşehir Belediyesi yetkilileri yapılacak düzenlemeyle Tayfur Sökmen Bulvarı, sanayi bölgesi ve sahil bandından gelen araçların yapımı devam eden “İniş Rampası”nı kullanarak trafik akışında büyük rahatlık yaşayacağını ifade etti. Yetkililer; kırım ve kazı çalışmalarının büyük ölçüde tamamlandığını, asfalt döküm ve serim işleminden sonra yolun trafiğe en kısa zamanda ulaşıma açılacağını belirtti.

Battı Çıktı Revize Çalışmaları Sürüyor Battı Çıktı Revize Çalışmaları Sürüyor Battı Çıktı Revize Çalışmaları Sürüyor Battı Çıktı Revize Çalışmaları Sürüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × 2 =