Başkan Fatih Tosyalı, Ücretsiz Maske Dağıtımlarımız Devam Ediyor

0
6
4 1
4 1

İskenderun Belediyesi Koronavirüs tedbirleri kapsamında vatandaşlara maske dağıtımını sürdürüyor.
Koronavirüs ile mücadele kapsamında İskenderun Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren maske üretim merkezi çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Maske üretimi ve dağıtımı hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ”Bu zorlu süreçte Koronavirüs ile mücadele kapsamında Belediyemizin bünyesinde faaliyet gösteren maske üretim merkezimiz çalışmalarını sürdürüyor. Gece-Gündüz demeden kıymetli hemşerimiz için maske üretimi yapan personelimize çalışmalarına kolaylıklar diledik. Ürettiğimiz tüm maskelerimiz yıkanılabilir özelliğe sahiptir. Ücretsiz maske dağıtımlarımız aralıksız devam edecek ”dedi.

Maske dağıtım uygulamasını değerlendiren vatandaşlar ise Devletin aldığı diğer önlemleri de destekleyen bu çalışmalardan duydukları memnuniyetlerini belirterek İskenderun Belediyesi’ne teşekkürlerini ilettiler.

Başkan Fatih Tosyalı, Ücretsiz Maske Dağıtımlarımız Devam Ediyor Başkan Fatih Tosyalı, Ücretsiz Maske Dağıtımlarımız Devam Ediyor Başkan Fatih Tosyalı, Ücretsiz Maske Dağıtımlarımız Devam Ediyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

nineteen − six =