İskenderun’da Her Yer Dezenfekte Ediliyor

İskenderun Belediyesi, Koronavirüs ile mücadele kapsamında yürüttüğü dezenfeksiyon çalışmaları kapsamında, açık alan ,kapalı alan ,parklar bankamatikler ,apartmanlar vb.bölgelerde dezenfeksiyon çalışmalarını sürdürüyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri,mahalle mahalle sokak sokak ,dükkan dükkan çalışmalarına devam ediyor.
Başkan Fatih Tosyalı “Biz üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Siz evlerinizden çıkmayın” dedi.

HER YER İLAÇLANIYOR

İskenderun Belediyesi bünyesinde oluşturulan özel ekipler, periyodik çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çalışmalar kapsamında ana arterler, sokak araları, hizmet binalarının yanı sıra, sağlık kurumları, kamu alanları ve parkları dezenfekte ediliyor.Çalışmaların aralıksız süreceği ve tüm mahalle ve sokaklara yayılacağı belirtildi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkili olan koronavirüs salgınıyla belediye olarak da büyük bir mücadele içerisindeyiz. Tabi ki vatandaşlarımızın tedbirli olup evde kalmaları gerekiyor, bu süreçte bizler de ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Olası tüm risklerin önüne, bilinçli çalışmalarımızla geçmeye çalışıyoruz. Herkesten aynı özveriyi bekliyoruz. Çalışmalarımız aralıksız devam edecek” dedi.

İskenderun’da Her Yer Dezenfekte Ediliyor İskenderun’da Her Yer Dezenfekte Ediliyor İskenderun’da Her Yer Dezenfekte Ediliyor İskenderun’da Her Yer Dezenfekte Ediliyor İskenderun’da Her Yer Dezenfekte Ediliyor

Önceki İçerikHatay Sınırı Toprakla Kapatıldı
Sonraki İçerikEczanelerin Açılış ve Kapanış saatleri Değişti
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.