İskenderun’da Her Yer Dezenfekte Ediliyor

1
8
8
8

İskenderun Belediyesi, Koronavirüs ile mücadele kapsamında yürüttüğü dezenfeksiyon çalışmaları kapsamında, açık alan ,kapalı alan ,parklar bankamatikler ,apartmanlar vb.bölgelerde dezenfeksiyon çalışmalarını sürdürüyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri,mahalle mahalle sokak sokak ,dükkan dükkan çalışmalarına devam ediyor.
Başkan Fatih Tosyalı “Biz üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Siz evlerinizden çıkmayın” dedi.

HER YER İLAÇLANIYOR

İskenderun Belediyesi bünyesinde oluşturulan özel ekipler, periyodik çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çalışmalar kapsamında ana arterler, sokak araları, hizmet binalarının yanı sıra, sağlık kurumları, kamu alanları ve parkları dezenfekte ediliyor.Çalışmaların aralıksız süreceği ve tüm mahalle ve sokaklara yayılacağı belirtildi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkili olan koronavirüs salgınıyla belediye olarak da büyük bir mücadele içerisindeyiz. Tabi ki vatandaşlarımızın tedbirli olup evde kalmaları gerekiyor, bu süreçte bizler de ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Olası tüm risklerin önüne, bilinçli çalışmalarımızla geçmeye çalışıyoruz. Herkesten aynı özveriyi bekliyoruz. Çalışmalarımız aralıksız devam edecek” dedi.

İskenderun’da Her Yer Dezenfekte Ediliyor İskenderun’da Her Yer Dezenfekte Ediliyor İskenderun’da Her Yer Dezenfekte Ediliyor İskenderun’da Her Yer Dezenfekte Ediliyor İskenderun’da Her Yer Dezenfekte Ediliyor

1 YORUM

  1. Çok yanlış bir uygulama! Virüs yayan insanlar izole edilmedikçe sokakları dezenfekte etmenin yarardan çok zararı var!
    Yerleri ıslatan musluk hala açıksa, yerleri kurutmanın faydası olmaz!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen − 5 =