Kaptan Paşa Camii’nde Dezenfeksiyon Çalışması Yapıldı

0
21
3
3

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,  rutin temizlik işlerinin yoğunlaştırıldığını belirtti.

İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda ve mekânlarda temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor.

ÇALIŞMALAR TEDBİR AMAÇLI

Yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; ”Kent merkezindeki camilerde temizlik ve dezenfeksiyon çalışması gerçekleştiriyoruz. Diğer kapalı ve açık alanlarda çalışmalar sürüyor. Tüm bu çalışmalar tedbir amaçlıdır. Vatandaşlarımızın herhangi bir sağlık sorunu yaşamaması için gerekli bütün çalışmaları yapmaktayız. Bu konuda hassasiyet gösteren çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizler İskenderun Belediyesi ve çalışanları olarak elimizden gelen bütün gayretle bu sürece katkı sunmaya çalışıyoruz” dedi.

ETKİNLİKLER ERTELENDİ

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Mart 2020 tarihi içerisinde belediyemiz tarafından düzenlenecek olan; duyurusu yapılmış, tüm sosyal ve kültürel etkinlikler tedbiren ileri bir tarihe ertelenmiştir. Halkımıza Önemle Duyururuz.” şeklinde konuştu.

Başlatılan dezenfekte çalışmalarının aralıksız olarak ilçe genelinde devam edeceği de bildirildi.

Kaptan Paşa Camii’nde Dezenfeksiyon Çalışması Yapıldı Kaptan Paşa Camii’nde Dezenfeksiyon Çalışması Yapıldı Kaptan Paşa Camii’nde Dezenfeksiyon Çalışması Yapıldı

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × 2 =