İskenderun Belediyesine 730 Adet Çöp Konteyneri Hibe Edildi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının hibe ettiği 730 adet çöp konteyneri İskenderun Belediyesi tarafından teslim alındı.

Bakanlıklara sunduğu projeler ve yürüttüğü görüşmeler sonucunda Ankara’ya her gittiğinde eli boş dönmeyen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı adeta tuttuğunu koparıyor.
Başkan Tosyalı,Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ‘a yaptığı ziyaretin ardından belediyeye hibe olarak verilen 730 adet çöp konteyneri İskenderun Belediyesine teslim edildi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Çevre ve Şehircilik Bakanlığına yapmış olduğumuz ziyaretin ve girişimlerimizin ardından belediyemize hibe edilen 730 adet çöp konteynerleri temizlik İşleri Müdürlüğümüz tarafından teslim alındı.İhtiyaç duyulan bölgelere ve çeşitli nedenlerle yıpranmış olan çöp konteynerlerinin yerine yenilerini yerleştireceğiz.Daha temiz, daha sağlıklı bir İskenderun için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Herşey İskenderun için “dedi.
Bakanlık tarafından gönderilen çöp konteynerlerinin ulaşmasıyla; halktan gelen talepler doğrultusunda şehir temizliği konusunda üst seviyede olan hizmetlerini daha da bir üst seviyeye çıkarmak istediklerini vurgulayan Başkan Tosyalı, “Amacımız; ilçemizin tertemiz olmasıdır. Bunun için, talepler doğrultusunda dağıtımımızı yapacağız” şeklinde konuştu.

4 Yorumlar

 1. Anlamayan kişiler var anlaşılan: sorumu tekrar soruyorum: Bakan kendi cebinden mi ödeyip bunu hibe ediyor? CHP yi karıştırmadan bu soruya cevap lütfen!
  Sayın Bakan bey neyi kime hibe ediyorsunuz? Zihniyetinizi sorgulayın lütfen? Böyle saçmalık mı olur???

 2. Ne var bunda CHP zihniyeti hibeye bile karşısınız. Umarım yayınlarsınız

 3. Dünyada çöpler yer altında toplanıyor,bu çağda bu şekilde çöp toplamaya devam diyorsunuz yani, öyle mi?

 4. Hibe mi? Vallahi bu habere gülüş kaslarım aktifleşti!
  Çevre ve Şehircilik Bakanı kendi cebinden mi ödedi bunları! Hayır.
  Bütün bunlar vergi paralarından ödendi, yani biz vatandaşlar ödedik!
  Kimin malını kime hibe ediyorsunuz beyler!
  Anlatır mısınız?

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here