Açılış törenine; Numune mahallesi muhtarı Ethem Ayseki , Beypiliç Hatay Bölge Bayii sorumlusu Ali Gazi ve çok sayıda davetli katıldı. Törende açılış kurdelesini Ali Gazi ve Etkem Ayseki birlikte keserek, iş yerinin İskenderun halkına hayırlı olmasını dilediler.

Açılışa katılan herkese teşekkür eden iş yeri sahibi Sema Taş İskenderun halkına en iyi şeklinde hizmet sunacaklarını, Özellikle hijyene önem veren bir iş yeri açtıklarını, 140 çeşit ürün ile hizmete girdiklerini ve günlük olarak Tavuk şiş, Nagıt, baharatlanmış mangallık tavuk ve et çeşitleriyle tüm İskenderun halkını beklediklerini ifade etti. Açılış töreni, verilen ikram ile sona erdi.

Adres : Yeni devlet hastahanesi caddesi Numune mah. 566 sokak no:15 İskenderun

Telefon : 0530 020 50 31

‘Simge Tavukçuluk ‘ açıldı ‘Simge Tavukçuluk ‘ açıldı ‘Simge Tavukçuluk ‘ açıldı ‘Simge Tavukçuluk ‘ açıldı ‘Simge Tavukçuluk ‘ açıldı ‘Simge Tavukçuluk ‘ açıldı ‘Simge Tavukçuluk ‘ açıldı ‘Simge Tavukçuluk ‘ açıldı ‘Simge Tavukçuluk ‘ açıldı ‘Simge Tavukçuluk ‘ açıldı ‘Simge Tavukçuluk ‘ açıldı ‘Simge Tavukçuluk ‘ açıldı ‘Simge Tavukçuluk ‘ açıldı ‘Simge Tavukçuluk ‘ açıldı ‘Simge Tavukçuluk ‘ açıldı ‘Simge Tavukçuluk ‘ açıldı ‘Simge Tavukçuluk ‘ açıldı

 

‘Simge Tavukçuluk ‘ açıldı ‘Simge Tavukçuluk ‘ açıldı

3 Yorumlar

 1. 6 ay geçti aradan!
  Ayırımcılık yapmıyoruz diyen belediyenin en azından bir açıklama veya özür borcu var!
  Bekliyoruz!

 2. Hayret vallahi! Belediye vatandaşlardan gelen sinyalleri okumuyor veya okuyorsa da, demek ki önem verip hiç bir reaksiyon göstermiyor galiba?

 3. Açılışımız gerçekleşti ama …
  Açılışımızda Belediye Başkanımız Sayın Fatih Tosyalı’yı aramızda görmek isterdik. 2 ay boyunca 3 defa telefon edip açılışımız için teşrif edip kurdele kesmemiz talebimize, değişik tarhlerde 3 defa size kesin dönüş yapacağız sözü verilmesine rağmetn hiç bir dönüş yapılmamıştır. Evet 3 defa söz verilmesine rağmen. Bu ne rezalet. Bu ne amatörlük, bu ne yöneticilk. Vatandaşlara yapılan bu ne aptallık. Aynen bu vatandaşları ciddiye almamak demektir. Adını açıklamaıyacağım ama 3 defa söz vermesine rağmen Belediye Başkanı sekreterini geri dönüş yapmadığı için kınıyorum. Evet, daha ağır sözler kullanabilirdim ama diplomatik sözler kullanmayı tercih ettim.
  Yakında Başkanımız Fatih Tostalı Beyle bu konuyu görüşeceğim. Esnaf ve vatandaşlarla böyle ilişki kuruluyorsa vah halimize!!!

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 − two =