İskenderun’a 2. Millet Bahçesi Yapılıyor

2
17
2 2
2 2

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’a Değer katacak projeleri hayata geçirecekleri belirtti.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel, Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Nadir Ünal ve Mehmet Ali Dokuzoğlu ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u meclisteki odasında ziyaret ettiler.

Gerçekleşen ziyaret ile ilgili bir açıklama yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Milletvekilimiz Sayın Abdülkadir Özel ve Belediye Başkan Yardımcımız Kemal Nadir Ünal ve Mehmet Ali Dokuzoğlu ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’u meclisteki odasında ziyaret ederek; İskenderun 5 Temmuz Şehir Stadyumunun yerine “Millet Bahçesi” yapılması konusunda mutabakat sağladık ”dedi.

Başkan Fatih Tosyalı,” Sayın Bakanımızın talimatıyla gerekli planlama ve projelendirme çalışmalarına hemen başlanacaktır. İskenderunlu hemşerilerimize hayırlı olsun. Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar gece gündüz demeden kıymetli hemşerilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. İskenderun’a Değer ”şeklinde konuştu.

İskenderun’a 2. Millet Bahçesi Yapılıyor

2 YORUMLAR

 1. Güzel bir haber!
  Bütün İskenderun halkına hayırlı ve uğurlu olsun!
  Daha fazla yeşil alanlara ve parklara ihtiyacımız var!
  Hala mikrop yuvası olan kanal ciddi bir tadilattan geçirilmeli.
  Şehre giriş yolları şehre yakışır bir şekilde düzeltilmeli!

 2. Millet bahçesi için bence uygun yer değil. Karayolları yerine yapılan bahçe ve sahil yeterli.
  Stadyum yerine yenisi yapılmayacaksa yine sporla ilgili spor kompleksleri Kültür merkezi, Tiyatro ve sergi alanları, Büyük bir kütüphane, Dijital oyun alanları ve Dron yarışları için parkur vs. Vs Yapılabilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

14 − 10 =