İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ilçe sınırları içerisinde eğitim gören tüm öğrencilere ara yıl tatili öncesi lunapark bileti hediye etti.
İskenderun Belediyesi ile İskenderun Kaymakamlığı arasında sosyal, sanatsal, bilimsel ve sportif faaliyetler ile ilgili işbirliği protokolü imzalandı.
İskenderun Belediyesi brifing salonunda düzenlenen törene İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun İlçe Milli eğitim Müdür vekili ve okul müdürleri katıldı.
Düzenlenen program öncesinde bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Belediyemiz ve Kaymakamlığımız arasında imzaladığımız sosyal, sanatsal, bilimsel ve sportif faaliyetler ile ilgili işbirliği protokolü çerçevesinde kıymetli öğrencilerimize ara yıl tatili öncesi dağıtılmak üzere ücretsiz lunapark biletlerini okul müdürlerimize teslim ediyoruz. Bu çerçevede 117 resmi okul,26 özel okulda eğitim gören anasınıfından lise son sınıfa kadar yaklaşık 58.100 öğrenciye lunapark bileti hediye etmiş oluyoruz. Sevgili öğrencilerimize ara yıl tatilinde keyifli ve neşeli bir zaman geçirmelerini diliyorum ”dedi.
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ise “İlk ara tatil 18 Kasım’da başlayacak ve 22 Kasım’a kadar devam edecek. İskenderun Belediyemiz ise bu ara tatilde öğrencilerimize güzel bir sürpriz yaparak ara tatilde hoşça bir vakit geçirebilmeleri amacıyla lunapark bileti hediye ediyor. Diğer konularda da imzaladığımız protokol gereği çeşitli etkinlikler ve yıl boyu aktiviteler devam edecek. Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz ”şeklinde konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından Kaymakam İskender Yönden ve Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, okul müdürlerine öğrencilere verilmek üzere biletleri teslim etti.

İskenderun Belediyesinden Arayıl Tatili Öncesi Tüm Öğrencilere Lunapark Bileti Hediyesi İskenderun Belediyesinden Arayıl Tatili Öncesi Tüm Öğrencilere Lunapark Bileti Hediyesi İskenderun Belediyesinden Arayıl Tatili Öncesi Tüm Öğrencilere Lunapark Bileti Hediyesi

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen − 5 =