İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, “Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam” projesi kapsamında Mithatpaşa İlkokulunda icra edilen etkinliğe katılarak, anaokulu öğrenci ve veliler ile bir araya geldi.

İskenderun Mithatpaşa İlkokulu’nda icra edilen etkinlik kapsamında; Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı işbirliğiyle yürütülmekte olan “Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam” projesi çerçevesinde, İlçe Sağlık Müdürlüğü uhdesinde hizmet veren Sağlıklı Hayat Merkezi görevlileri doktor, hemşire, diyetisyen, fizyoterapist, çocuk gelişim uzmanı ve psikolog katılımıyla, oyun ve masal eşliğinde sağlıklı beslenme ve hareketli yaşam konusunda bilgilendirme yapıldı.

Geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımızın sağlıklı olması konusunda gösterilen önem ve önceliğe bir kez daha dikkat çekilmesinin yanı sıra velilerimizin bilgilerinin güncellenmesine yönelik de özel ve anlamlı bir etkinlik oldu.

Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam temalı bilgilendirme etkinliğine; Kaymakamımız Sn. İskender Yönden’in yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Volkan Yeter ve Sağlıklı Hayat Merkezinin Görevlileri, Milli Eğitim Şube Müdürü Önder Faruk Sarı, Mithatpaşa İlkokulu Müd. Berivan Şahin, okul idarecileri, öğretmenler, anaokulu öğrencilerimiz ve velilerimiz katıldı.

MİTHATPAŞA İLKOKULUNDA ÖZEL ETKİNLİK MİTHATPAŞA İLKOKULUNDA ÖZEL ETKİNLİK MİTHATPAŞA İLKOKULUNDA ÖZEL ETKİNLİK

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

seventeen + two =