Şanlı Türk Bayrağı İskenderun’da Dalgalandı

1
12
Mete Aslan Bulvarı Bayrak Töreni 4
Mete Aslan Bulvarı Bayrak Töreni 4

Türkiye Cumhuriyeti’nin ulusal birlik ve egemenliğinin simgesi olan şanlı Türk bayrağı, Hatay Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen törenle İskenderun kent girişindeki Tayfur Sökmen Bulvarı’na dikildi.
25 metre uzunluğundaki direk üzerine 4×8 ebadındaki şanlı Türk bayrağımızın asılması için düzenlenen törene İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, İskenderun Garnizon Komutanı ve 39. Tugay Komutan Vekili P. Kd. Albay Ragıp Taygan, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.
Hatay Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe Daire Başkalığı tarafından yapımı tamamlanan Tayfur Sökmen Bulvarı meydan düzenlemesi açılışı ve Türk bayrağının göndere çekilme töreninde konuşma yapan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş,” İskenderun ilçemizde yaptığımız hizmetleri taçlandırmak için bir “inci” gerekiyordu. Şanlı bayrağımızı göndere çekerek bayrak vatan ve millet sevdamızı pekiştirmiş olduk. Şanlı bayrağımız inşallah ilelebet gönderden inmeyecek ve bizler de bayrağımızın gölgesinde huzur, barış ve kardeşlik duyguları içinde yaşayacağız” şeklinde konuştu.

Şanlı Türk Bayrağı İskenderun’da Dalgalandı
DCIM100MEDIADJI_0049.JPG

Şanlı Türk Bayrağı İskenderun’da Dalgalandı Şanlı Türk Bayrağı İskenderun’da Dalgalandı

Şanlı Türk Bayrağı İskenderun’da Dalgalandı
DCIM100MEDIADJI_0040.JPG

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × 2 =