İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kent genelinde asfalt yama çalışmalarının devam ettiğini belirtti.
Asfalt yama çalışmalarını mahalle bazında gerçekleştiren ekipler, Denizciler, Dumlupınar ve kentin muhtelif bölgelerinde yollarının bakımını yaparak uygun hale getiriyor.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını mahalle muhtarlarından aldığı bilgiler halkımızdan gelen talepler ışığında sürdürüyor. Ekipler alt yapı çalışması veya kullanımdan bozulan alanlarda yol iyileştirmesinde bulunuyor. Çalışmalar aralıksız devam edecek” şeklinde konuştu.

Başkan Fatih Tosyalı, yol iyileştirme çalışmalarının devam edeceğini belirterek,” Fen İşleri Müdürlüğü asfalt yama ekiplerimizin çalışmaları mahalle sakinleri başta olmak üzere muhtarlar tarafından da memnuniyetle karşılanıyor. Bazı mahallelerimizde asfalt yolların üzerinde meydana gelen çukurlar trafik konforunu rahatsız ediyor, araç sürücülerine zor anlar yaşatıyordu. Bununla ilgili olarak ekiplerimizi yama çalışmalarına yönlendirdik. Bu kapsamda şehir merkezinde ve mahalle yollarında sürücülerimizin taşıt trafiğinde rahat hareket etmelerini sağlayacağız” diye konuştu.

İskenderun’da Asfalt Yama Çalışmaları Devam Ediyor İskenderun’da Asfalt Yama Çalışmaları Devam Ediyor İskenderun’da Asfalt Yama Çalışmaları Devam Ediyor

1 YORUM

  1. Bekbele ile Denizcileri birbirine baglayan Essrkgecmez deresindeki gecit yol cok dar.Cok yokus.arabasi olana iyi.Bizim gibi emekli olan hetyeri agriyan yaslilar persembe pazarina cok zor gidip geliyor.Baskanim buna bir cozum lutfen.Nesela bir demirkopru yapilsa,sadece yayalar icin.Biz yaslilar kolayca Denizcilere gidip geliriz..Neyse,Baskan bu yaziyi zaten gormez.Ben de bosuna yazdim galiba…Yine de basarilar baskanim.6.sok.No.10 Bekbele..Saygilar.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

seven − three =