Arsuz’da HADO seferleri, marina ve su sporları faaliyetleri kapsamında yatırımların projelendirildiği Madenli Balıkçı barınağı ilk kez önümüzdeki günlerde 43 yat kafilesini ağırlamaya hazırlanıyor.

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, İskenderun Liman Başkanı Hüseyin Demir, İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu, Sayman Üye Özhan Akgünlü, Arsuz Belediyesi Fen İşleri Müdürü Koray Mazmancı, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hüseyin Yangın ve Madenli Mahallesi Muhtarı Gazel Culha Madenli Balıkçı Barınağında bir araya geldi.

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ile İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun yönetimi ve beraberindeki heyet 25 Eylül 2019 tarihinde Körfez’e ulaşması beklenen Doğu Akdeniz’i ziyaretleri kapsamında 43 yatla gelecek 117 rallici gelecek. İskenderun Balıkçı Barınağında üç gün barındıktan sonra 28 Eylül’de Madenli Balıkçı Barınağına geçerek burada da iki gün konaklayacak. Heyet burada yatçıların kalacağı süre içerisindeki ihtiyaçlarının karşılanabilmesini de kapsayan koordinasyon konusunda yerinde görüş alışverişinde bulundu.

 

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen − 5 =