Arsuz – Samandağ Yol Çalışmasında İnceleme

Bölgemiz için yılların rüyası niteliğinde bulunan Arsuz – Samandağ bağlantı yolunun hızla devam eden çalışmalarını Kaymakamımız Musa SARI müteahhit firma yetkilileri ile ve teknik personellerle birlikte yerinde inceledi.
Fiziki gerçekleşmesi yaklaşık yüzde yetmiş’lere ulaşan ve birkaç ay içerisinde bitmesi beklenen yolun detaylarını yerinde inceleyen Kaymakam Musa SARI teknik personellerden bilgiler aldı. Samandağ sınırı olan Akçay deresine kadar gezen ve yerinde inceleyen Kaymakam SARI 25 kilometrelik bu yolda aynı zamanda 25 km de bisiklet yolu bulunacağını ifade ederek ve yine Sayın Valimizin talimatları ile yol üzerinde beş noktada doğaya uygun şartlarda çadır ve karavan parkı, mesire alanı ve seyir terasları gibi çalışmaların da Orman İşletme Müdürlüğü ile birlikte başlatıldığını ve onların da önümüzdeki sezona hayata geçirilmesinin planlandığını ifade ederek başta projenin Mimarı sayın Valimiz Rahmi DOĞAN ve Milletvekillerimiz, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı yetkilileri ile teknik heyet ve emeği geçen herkese şükranlarını sunduğunu ifade etti.
Kaymakam SARI ’ya ziyareti esnasında Arsuz Ziraat Odası Başkanı ve Ak Parti İlçe Başkanı Bünyamin NAL ve Kale Mahalle Muhtarı Mehmet GEBEŞ ile mahalle sakinleri eşlik etti.

Arsuz – Samandağ Yol Çalışmasında İnceleme Arsuz – Samandağ Yol Çalışmasında İnceleme

Önceki İçerik1 Haftada 4.806 araç sürücüsüne Para Cezası Kesildi
Sonraki İçerikAriad’tan Eğitim Gönüllülerine Teşekkür
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.