Yıldırımtepe Ve Gültepe’ye Sosyal Tesisler Yapılacak

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,Yıldırımtepe ve Gültepe mahallelerine farklı sosyal tesisler yapılacağını belirtti.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,Yıldırımtepe ve Gültepe Mahallesinde İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, AK Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven, Yıldırımtepe Muhtarımız Veli Demircan ve mahalle sakinlerimiz ile bir araya geldi.

Yıldırımtepe Mahallesi bulunan muhtarlık yanındaki boş arazide yapılması planlanan projeleri yerlerinde incelemelerde bulunduklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı,”Bu alana tüm bölgeye hitap edecek sanayi tarafına geçiş için bir köprü,yürüyüş yolu,çok amaçlı park,sosyal tesisler ve okul yapımı için çalışma içerisindeyiz.Bu konuda mahalle halkı muhtarlarımız ile bir araya gelerek talep ,öneri ve istekleri dinledik.Bilindiği üzere bunların hepsi bir süreç.Yapmış olduğumuz tüm çalışmaları ortak akıl yapıyoruz”dedi.
GÜLTEPE’YE SEYİR TERASI
Gültepe Mahallesinden geçen otoban kenarında yapılması planlanan seyir terası projesi yerinde de incelemelerde bulunduklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı,”Bu bölgede belediye olarak bir takım projeleri hayata geçireceğiz.Ayrıca Gültepe’de belli bölgelere mobese sistemi kurulması için çalışma başlattık.Halkımızın isteklerini bir bir yerine getiriyoruz.Bölgede bulunan uzun yılladır kullanılmayan tehlike ve emniyet açısından riskli olan metruk binalarda tespit ediliyor. Herşey İskenderun için”şeklinde konuştu.

2 Yorumlar

 1. Sayın başkanım koca gültepe mahallesinde sağlık ocağı yok.
  Gültepe mahallesinde tek bir tane dolmuş bekleme durakları yok.
  Gültepe mahallesinde hiç bir sosyal aktivite alanı yok. Bunu gözlemleyip bir kaç proje kararına girmişsiniz fakat bu mahalleye dayanmaz sizin projeniz. Medeniyet denilen bir şey yok. Bozarlar, yıkarlar, çalarlar. Dışarısı zibididen, serseriden, berdoştan geçilmiyor. Gece dışarı çıkmaya bile korkuyoruz. Lütfen mobese gelsin her yere. Evimizi bırakıp bir yere gidemiyoruz hırsız girecek korkusundan.

  Saygılarımla

 2. Sayın Başkanım merhabalar:
  Yarın’dan tezi yoktur. İskenderun Belediyesi emrine on bin araç parkı ile onbin kalifiye çalışanı şehire soksanız.. İskenderun ilçesinin enkazını temizleyemezsiniz.
  Nedeni.. Yerleşik insanların %90 nı ne yazıkki medeniyetten çok uzak oldukca sorunsuz oldukca kontrolsüz yaşamaya adaptasyon gösteren insanlar..kabadayılık medeniyetsizlik diz boyu. Zira sizi konuya dahil olmak adına kabul buyurur sanız ziyaret etmeyi planlamışım..
  Esnafın %99 oranının çöp kutusu yok dükkanının pisliğini kaldırıma zerk ediyor..
  Zaten pac denen Rezalet dönerler memleketin pislik vitrini..
  Ne ilgili denetliyor ne zabıta..
  Heleki küçük sanayimiz… Aman Allah..
  Gerçekten enkaz.. Yolsuz afrika viranesi.. Çöpler çukurlar pislikler… Harebeye dönmüş atölyeler…
  Sizi Emsal olsun Diye.. Lütfen. MANİS'”A KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNE DAVET EDİYORUM
  GELİN GÖRÜN….
  AYRICA SAHİLLER DEKİ SÖZDE SOSYAL TESİS.. DEMEK GERÇEKTEN KÜFÜR YEMEK EŞ ANLAMLI… TUVALET YOK.. 1 KLOZET 200 MÜŞTERİ.. KOKUSU SARIMAZI YA ÇIKIYOR.. PİSLİK YUVALARI..
  TENEKEYE BENZER MASALAR 10 YIL EVVELKİ DONANIMLA DEVAM EDEN HİZMET ANLAYIŞI… SÖZDE DENİZİ OLAN İLÇEYE YAKIŞIRMI.. Saygılar..

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here