İskenderun Belediye Başkanı Tosyalı Kurban Kesim Alanlarını Ziyaret Etti

  0
  20
  3 5
  3 5

  İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kurban kesim alanlarını ziyaret etti
  Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kurban kesim yerlerini ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı.
  Sakarya mahallesinde ve Ziraat Bahçesi içerisinde kurban kesmek için bekleyen vatandaşlarla bayramlaşan Başkan Fatih Tosyalı,huzurlu bir bayram temennisinde bulundu.
  Vatandaşların rahat ve huzurlu bir şekilde kurbanlarını kesmeleri için İskenderun Belediyesi olarak bayram boyunca görev başında olduklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı“Öncelikle tüm vatandaşlarımızın mübarek Kurban Bayramı’nı bir kez daha kutluyorum. İlçemizin farklı noktasında kesim yerleri kuruldu. Belediyemize bağlı Temizlik İşleri, Zabıta ekiplerimiz ve diğer birimlerimiz vatandaşlarımızın kurban ibadetini yerine getirebilmeleri için canla başla çalışıyorlar ” diye konuştu.
  Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ”Vatandaşların rahat ve huzurlu bir şekilde kurbanlarını kesmeleri için belediye olarakalınan önlemler ile kurban kesimleri gayet güzel bir şekilde devam ediyor. Temizlik ekiplerimiz aralıksız genel temizliklerine devam ediyor. Bu vesileyle bütün vatandaşlarımıza hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

  İskenderun Belediye Başkanı Tosyalı Kurban Kesim Alanlarını Ziyaret Etti İskenderun Belediye Başkanı Tosyalı Kurban Kesim Alanlarını Ziyaret Etti İskenderun Belediye Başkanı Tosyalı Kurban Kesim Alanlarını Ziyaret Etti

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  2 × 1 =