İskenderun Belediyesinden Şehir Genelinde Bayram Temizliği

İskenderun Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde parklarda, caddelerde ve sokaklarda bayram temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler rutin temizlik çalışmalarına ek olarak bayram öncesinde şehrin dört bir yanında kapsamlı temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor.
Çalışmalar kapsamında parklar, yürüyüş yolları, bulvar, cadde ve sokaklar süpürme ve temizlik araçları ile temizlenirken ve etrafa başıboş bir şekilde atılan atıklar mobil araçlarla toplanıyor. Ayrıca vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda temizlik uygulamaları yapılıyor.

Yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” İskenderun Belediyesi olarak Kurban Bayramı’na sayılı günler kala vatandaşların temiz ve sağlıklı bir ortamda bayram geçirmesi amacıyla şehrimizin dört bir tarafında kapsamlı temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor. Daha temiz ve sağlıklı bir İskenderun için 7 gün 24 saat çalışma yapan temizlik işleri müdürlüğü ekiplerimiz rutin temizlik çalışmalarını da şehrin birçok noktasında özenle sürdürüyor” şeklinde konuştu.

İskenderun Belediyesinden Şehir Genelinde Bayram Temizliği İskenderun Belediyesinden Şehir Genelinde Bayram Temizliği

Önceki İçerikİskenderun E-5 Karayolunun Yağmur Menfezleri Temizlendi
Sonraki İçerikCHP Hatay milletvekilleri Mehmet Güzel Mansur, Suzan Şahin ve HBB Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, İTSO’yu ziyaret etti