Başkan Fatih Tosyalı, Çınarlı’ya Park Ve Spor Tesisi Müjdesi

0
14
4 2
4 2

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, düzenlediği halk toplantılarıyla vatandaşların talep ve önerilerini mahallelerinde dinlemeye devam ediyor.
Başkan Fatih Tosyalı, Çınarlı Mahallesinde İşadamı Nazmi Ceylan tarafından düzenlenen programa İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, bölge muhtarları, başkan yardımcıları, işadamları ile birlikte katılarak vatandaşlar ile bir araya geldi.
HAYIRLI OLSUN
Başkan Fatih Tosyalı,” Çınarlı mahallemize çok amaçlı park, spor tesisi ile muhtarlık civarına millet bahçesinin Ceylan İnşaat tarafından yapımı için karar aldık. Tüm bölge halkına hayırlı uğurlu olsun. Hizmete devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın belediyeye gelmesini beklemeden mahallelerinde ziyaret edip talep edilen hizmetlerin hızla gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Sorunları yerinde tespit edip belediyemizin imkânları ölçüsünde çözüm buluyoruz” dedi.
MAHALLE TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDECEK
Vatandaşlarla her zaman iç içe olduklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Göreve geldiğimiz günden beri vatandaşlarla gerek belediyemize ziyaretlerle gerekse bizim ziyaretlerimizle hep birlikteyiz. Son olarak Çınarlı mahallesinde hem vatandaşlarımızın çalışma ve projelerimizle ilgili görüşlerini aldık hem de taleplerini dinledik. Bu talepler doğrultusunda yön verdiğimiz çalışmalarımızla tüm mahallelerimizin istifade etmesini sağladığımız hizmetlerimiz devam edecek” şeklinde konuştu.
Mahalle muhtarları ise bölgede yapılmakta olan çalışmalardan dolayı Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür ettiler.

Başkan Fatih Tosyalı, Çınarlı’ya Park Ve Spor Tesisi Müjdesi Başkan Fatih Tosyalı, Çınarlı’ya Park Ve Spor Tesisi Müjdesi Başkan Fatih Tosyalı, Çınarlı’ya Park Ve Spor Tesisi Müjdesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

8 − five =