İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun ve Arsuz’un iki kardeş olduğunu belirtti.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Arsuz Kaymakamlığı ve Arsuz Belediyesinin düzenlemiş olduğu 3. Doğa ve Su Sporları Festivali etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen etkinlere katıldı.
İlk olarak protokol üyeleri birlikte 3.Doğa ve Su Sporları Festivali etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Kortej programına katılan Başkan Fatih Tosyalı daha sonra Arsuz 3.Doğa ve Su Sporları Festivali etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Motocross ve Off road gösterilerini protokol üyeleri ile birlikte izledi.
Başkan Fatih Tosyalı daha sonra festival alanında düzenlenen Asfalt Motorları gösterilerini izleyerek ardından protokol üyeleri ile birlikte stantları ziyaret etti.
ARSUZ-İSKENDERUN BİR BÜTÜNDÜR
Düzenlenen etkinlikler ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Fatih Tosyalı,” Arsuz-İskenderun bir bütündür. İç içe geçmiş iki ilçedir. Çoğu vatandaşlarımızın iş yeri İskenderun’da evi Arsuz’dadır. Bölgeyi birlik, bütünlük içinde geleceğe taşınması için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız.Bu çerçevede Arsuz Kaymakamlığı ve Arsuz Belediyesinin düzenlemiş olduğu 3. Doğa ve Su Sporları Festivalinde emeği geçenleri tebrik ediyor, festivalin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: İskenderun-Arsuz İki Kardeş Şehirdir Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: İskenderun-Arsuz İki Kardeş Şehirdir Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: İskenderun-Arsuz İki Kardeş Şehirdir Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: İskenderun-Arsuz İki Kardeş Şehirdir

1 YORUM

  1. Yakın iyi komşu uzak akrabadan iyidir derler!
    Yakın komşumuz olan Arsuz ve İskenderun bir çok bakımdan kardeştir ve bir çok konuda işbirliği yapmaya elverişlidir!
    İskenderun Belediye Başkanı Sayın Fatih Tosyalı’nın kardeşlik konusunda verdiği mesaj çok sevindirici ve anlamlıdır! Parti farklılığından dolayı işleri yokuşa sürmek yerine, “bir elin nesi var iki elin sesi var” Atasözünden yola çıkarak işbirliği yapmak, hem vatandaşların huzuru hem de ülkemizin kalkınması açısından çok gerekli ve önemlidir. Ayni yaklaşım bütün Hatay ilimiz ve bütün Türkiye’miz için geçerli olmalı ve gerçek anlamda uygulanmalıdır!

    Bu çerçevede yapılacak olan icraatların takipçisi olacağız!

    Sayın Fatih Tosyalı’yı bu olumlu mesajından dolayı tebrik eder işlerinde ve işbirliklerinde başarılar dilerim!

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

two + 8 =