Yaz Aylarında Estetik Yaptırılır Mı?

İskenderun Gelişim Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Murat Uçak, yaz aylarında estetik ameliyat yapılamayacağı inanışının yanlış olduğunu ifade ederek, gelişen teknolojiyle birlikte artık uygulamaları her mevsimde kolay bir şekilde gerçekleştirilebildiğini belirtti.
Op. Dr. Murat Uçak, “Her an gelişen teknolojiyle beraber gerçekleştirmiş olduğumuz estetik operasyonundan kısa bir süre sonra normal hayatınıza dönebiliyorsunuz. Burun ameliyatları, meme küçültme ve büyütme, karın, kol ve bacak germe gibi ameliyatlardan sonra, kesi yerleri güneşten korunduğu takdirde, kolayca uygulanabilmektedir. Yazın estetik uygulamalar yaptıracaklara önerimiz, gündüz vakti güneş koruyucu kremlerle ve şapkayla korunmalarıdır. Yaz aylarında sadece leke tedavileri, bronz tene lazer epilasyon uygulamalarını tercih etmiyoruz” açıklamasında bulundu.
“Dolgu ve Botoks Yazın En Fazla Uyguladığımız İşlemler”
Yaz aylarında en kolay uygulan işlemlerin dolgu ve botoks işlemleri olduğunu belirten Op. Dr. Murat Uçak, “Yaz aylarında, özellikle göz çevremiz ve yüzümüzde kırışıklıklar daha sık görülmektedir. Bu nedenle botoks ve dolgu işlemleri, yaz aylarında en fazla uygulanan kolay ve rahat işlemler olarak sınıflandırılabilir” açıklamasında bulundu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here