İskenderun Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü kent genelinde hasar gören oyun parkları ve spor ekipmanlarında periyodik olarak bakım ve onarım yapıyor.
Bu kapsamda çeşitli nedenlerle kırılan, yıpranan ve tahrip olan parklarda bulunan çocuk oyun gurubu ve spor aletleri yeni görünümüne kavuşturuluyor.

Yapılan çalışma hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” İskenderun Belediyesi olarak vatandaşlarımızın her ortamda spor yapabilmeleri ve çocukların rahatlıkla huzurlu ve güvenli bir şekilde parklarda oyun oynamalarını sağlamak için yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Bu çerçeve de zamanla tahribat gören ekipmanlar da periyodik olarak da tadilatları yapılıyor. Çalışmalar vatandaşların memnuniyetini kazanıyor” dedi.

Başkan Fatih Tosyalı,” Çalışmalar düzenli olarak gerçekleştiriliyor. Kontrol edilen park ve bahçelerde aksaklıklar ekiplere bildiriliyor. Keşif çalışmasının ardından bütün aksaklıklar tek tek gideriliyor. Yapılan çalışmaların ardından çocuk parkları ve fitness alanları eksiksiz olarak vatandaşların hizmetine sunuluyor ” diye konuştu.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Oyun Gruplarına Periyodik Bakım Yapılıyor İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Oyun Gruplarına Periyodik Bakım Yapılıyor İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Oyun Gruplarına Periyodik Bakım Yapılıyor İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Oyun Gruplarına Periyodik Bakım Yapılıyor

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

7 + 3 =