İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, feyezan kanalında temizlik çalışmalarının başladığını söyledi.
DSİ ve İskenderun Belediyesi işbirliği ile Feyezan Kanalında temizlik çalışması yapılıyor.
İki kurumun işbirliğiyle yapılan çalışmada, İskenderun Belediyesi, Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü’ne araç gereç, personel tahsis ederek lojistik destek sağlıyor.

Feyezan kanalının temizliğine büyük önem verdiklerini belirten Başkan Fatih Tosyalı, ”Şu anda Devlet Su İşleri’nin, kanal temizleme aracı (gradal) ve belediyemize ait iş makinaları Feyezan kanalında temizlik çalışması yapıyor. Bu ıslah çalışması İskenderun Belediyesi ve Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü ile ortak gerçekleştiriliyor. Çalışmalar tüm hızıyla devam edecek. Kamu kurum ve kuruluşlar ile ortak çalışmalarımız devam sürecek” şeklinde görüş beyan etti.
İLAÇLAMA ÇALIŞMASI DA YAPILIYOR
Başkan Tosyalı, İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince de Feyezan Kanalı’nın temizlenen kısımlarında temizlik ve ilaçlama çalışmasının yapılmakta olduğunu kaydetti.

Feyezan kanalında temizlik çalışmaları başladı Feyezan kanalında temizlik çalışmaları başladı

1 YORUM

  1. Bence feyezanın üstününün tamamen kapatılması daha kalıcı çözüm olur.Doldurulması demiyorum yanlış anlaşılmasın, kapalı hale getirilerek altından su aksın, üstü yeşil veya oyun alanı yapılsın.
    Çok maliyetli olacağını düşünmüyorum.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × 2 =