Akdeniz Yüzme Havuzu Ailelerin Tercihi Olmaya Devam Ediyor

1
27
akdeniz yuzme havuzu 5
akdeniz yuzme havuzu 5

Yazın Sıcağından Kurtulmanın tek adresi Akdeniz Yüzme Havuzu ile serinleyin.

Akdeniz Yüzme Havuzunun üstünün kapalı olması çocuklara güneş çarpma riski olmaması ve aqua parkının olması ailelerin tercihi konumunda.

Akdeniz Yüzme Havuzu, Salı ve Cumartesi bayanlara diğer günler erkeklere hizmet vermektedir.

Akdeniz Yüzme Havuzu 100 kişilik açık, 500 kişilik havuz başı üstü kapalı konseptiyle Özel davet, doğum günü ve parti yapmak isteyen müşterilere hitap etmektedir.

Şehirde kalmak zorunda olanlar, Genç, yaşlı, çocuk demeden 7’den 70’e her kes Akdeniz Yüzme Havuzuna gelerek serinleyin.

Fırın ve Lokantamız ile  de Hizmetinizdeyiz..

Akdeniz Yüzme Havuzunda Giriş Ücreti : 15 tl
Selahaddin Yaman
0535 416 01 98
Adres : Serinyol Karşısı Arpahan Köyü Hatay -Serinyol

Akdeniz Yüzme Havuzu Ailelerin Tercihi Olmaya Devam Ediyor Akdeniz Yüzme Havuzu Ailelerin Tercihi Olmaya Devam Ediyor Akdeniz Yüzme Havuzu Ailelerin Tercihi Olmaya Devam Ediyor Akdeniz Yüzme Havuzu Ailelerin Tercihi Olmaya Devam Ediyor Akdeniz Yüzme Havuzu Ailelerin Tercihi Olmaya Devam Ediyor Akdeniz Yüzme Havuzu Ailelerin Tercihi Olmaya Devam Ediyor Akdeniz Yüzme Havuzu Ailelerin Tercihi Olmaya Devam Ediyor Akdeniz Yüzme Havuzu Ailelerin Tercihi Olmaya Devam Ediyor Akdeniz Yüzme Havuzu Ailelerin Tercihi Olmaya Devam Ediyor Akdeniz Yüzme Havuzu Ailelerin Tercihi Olmaya Devam Ediyor

1 YORUM

  1. Türkiye’nin en sıcak sehirlerinden biri olan İskenderun şehrinde herkese açık olan bir yüzme havuzunun olmaması beni gerçekten çok şaşırtmıştı. Etrafımız denizle çevrili. Her vatandaşımız küçük yaşta mutlaka yüzme öğrenmeli ve suda kendini kurtarabilmeli.
    Anne ve babalar çocuklarının küçük yaşta yüzme öğrenmeleri için teşvik etmeli ve desteklemelidir. Gazete ve televizyonlarda genç çocukların boğulma haberleri hepimizi çok üzüyor.
    Bunu önlemek bizim elimizde.

    Herkese sportif ve bol eğlenceli yüzüşler dilerim!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 + 2 =