Şehit Aileleri ve Gazilerimiz Onuruna İftar Yemeği Verildi

Arsuz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nca şehit ailelerimiz ve gazilerimiz onuruna bir iftar yemeği düzenlendi.

Düzenlenen iftar yemeğinde şehit aileleri ve gazilerin oturdukları masaları tek tek dolaşan Kaymakam SARI ve protokol üyeleri , misafirler ile sohbet ederek, ihtiyaç ve sorunlarını dinlediler.

Kaymakam SARI iftar sonrası yaptığı konuşmada “ Bu iftar programında sizlerle bir araya gelerek Ramazanın bereketini paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz, vatan için canlarını seve seve feda eden şehitlerin ve vatan toprağı üzerinde huzur ve güvenin temini için görevleri sırasında gazi olanların haklarının asla ödenemeyiz . Ayrıca şehit ailelerimiz ve gazilerimiz bizim baş tacımızdır ve kapılarımız her zaman onlara sonuna kadar açıktır diyen SARI . Hepinize Hayırlı Ramazanlar diliyor, programa katılarak bizleri onurlandırdığınız için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Arsuz İlçesindeki tüm şehit ailelerinin ve gazilerimizi ve ailelerinin davet edildiği iftar programına ev sahibi olarak Kaymakam Musa SARI ve eşi Emine SARI’nın yanı sıra 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeral Alparslan KILINÇ ve eşi , Deniz Üs Komutanı Ercan KİREÇTEPE ve eşi, , İskenderun Kaymakamı İskender YÖNDEN Kaymakam Adayı Ökkeş Sefa TÜRKOĞLU ve eşi, Mit Bölge Müdürü ve eşi , Belediye Başkanı Dr Asaf GÜVEN ve eşi , Garnizon Komutanı Cengiz ÇOBAN ve eşi , Emniyet Müdürü Halil KARABACAK, Jandarma Komutanı Tahir Şensoy ve Eşi ,Eski Belediye Başkanı Nazım CULHA ve eşi, kurum müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluş temsilcileri, şehit ailelerimiz ve gaziler , vakıf mütevelli heyet üyeleri ve davetliler katıldı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here