İskenderun Belediyesi Larva Mücadelesini Başlattı

İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nce haşere ve sineklerin larvalama noktalarında yoğun ilaçlama çalışması başlatıldı.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın talimatları ile Temizlik işleri müdürlüğü ekipleri durgun su birikintileri, dereler, kanallar, inşaat suları, fosseptikler, rögarlar, mazgallarda ve mahallede ilaçlama çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Ekiplerimiz halkımızın sağlığı için çalışıyor. İlaçlama çalışmalarımız gece gündüz demeden devam edecek. Halk sağlığını ilgilendiren konularda belediyemiz üzerine düşen her türlü vazifeyi büyük bir hassasiyetle yerine getiriyor. İskenderun Belediyesi halk sağlığı ve haşerelerle mücadele konusunda daha iyi hizmet verebilmek üzere, sivrisinek ve böceklere karşı 7/24 İskenderun’da hizmet verecek “dedi.

Başkan Fatih Tosyalı,”Belediyemiz, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentin farklı noktalarındaki mahalleler, yeşil alanlar, parklar, bodrum katları, çöp toplama alanları ve kanalizasyonlarda haşerelere karşı ilaçlama çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmeye devam edecek. Deneyimli elemanlarla yürütülen ilaçlama çalışması, insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlarla gerçekleştirilecek “diye konuştu.

İskenderun Belediyesi Larva Mücadelesini Başlattı İskenderun Belediyesi Larva Mücadelesini Başlattı İskenderun Belediyesi Larva Mücadelesini Başlattı İskenderun Belediyesi Larva Mücadelesini Başlattı

Önceki İçerik“Ormanlarımızı Yeniden Canlandırıyoruz” Fidan Dikim Etkinliği
Sonraki İçerik2019 yılına ait 1. dönem ikramiye Müjdesi