Eskiyen Ve Çalınan Izgaralar Yenileniyor

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), kentin muhtelif noktalarında meydana gelen yağmursuyu ızgaralarının çalınma vakalarına karşı yasal işlemlerin başlatıldığını ve yenileme çalışmalarının yapıldığını belirtti.

Hırsızların hedefi haline gelen yağmursuyu ızgaralarında çalınma vakalarının son zamanlarda arttığına dikkat çeken HATSU, ızgaralar ile alakalı gece saatlerinde karşılaşılan herhangi bir şüpheli durumda 155 Polis İmdat Çağrı Merkezi’ne bildirilmesi hususunda vatandaşlara çağrıda bulundu.

Muhtelif noktalarda tespit edilen çalınmış ve eskimiş yağmursuyu ızgaralarının yenileme çalışmalarının gerçekleştirildiği bilgisini veren Genel Müdürlük, araç ile yaya trafiğini aksatacak ve olumsuz sonuçlar doğurabilecek bu sıkıntıların önlenmesi için yenileme yapılmaya devam edileceğinin altını çizdi.

Yapılan hırsızlığın son bulması adına yasal işlemlerin devam ettiğini vurgulayan İdare, ayrıca insan hayatını olumsuz etkilere yol açabilecek bu vakalar için bildirim yapılması hususunda hatırlatmada bulundu.

Eskiyen Ve Çalınan Izgaralar Yenileniyor Eskiyen Ve Çalınan Izgaralar Yenileniyor Eskiyen Ve Çalınan Izgaralar Yenileniyor

Önceki İçerikBaşkan Güven, Polis Teşkilatının Kuruluşunun 174.Yıldönümünü Kutladı
Sonraki İçerikBeyin Cerrahisinde ‘Gelişim’ Farkı Devam Ediyor